Aktuality

17 květen 2018

6. národní konference TT zahájena 

Největší letošní akce spolupořádaná spolkem Transfera.cz, to je 6. národní konference transferu technologií. Dnes ráno ji v plzeňské Techmanii zahájili reprezentanti hostitelské Západočeské univerzity.

10 květen 2018

Nabídka stáže na CTT Masarykovy univerzity  

Centrum pro transfer technologií Masarykovy univerzity nabízí stáž pro pracovníky z transferu technologií a souvisejících oblastí.

9 květen 2018

Vědeckotechnický park pořádá workshop k transferu technologií 

V pořadí pátý workshop technologického transferu tradičně konaný na půdě Univerzity Palackého proběhne ve dnech 31. května až do 1. června v prostorách Vědeckotechnického parku v Olomouci.

27 duben 2018

Program 6. národní konference transferu technologií  

Další, v pořadí 6. národní konference transferu technologií se uskuteční 16. – 18. 5. 2018 v Plzni. Akci pořádá spolek Transfera.cz se Západočeskou univerzitou v Plzni. Transferová konference je zatím největší připravovanou aktivitou pod hlavičkou spolku pro letošní rok.

24 duben 2018

Jihočeský den vědy hlásí úspěch 

Historicky první ročník Jihočeského dne vědy se konal ve středu 18. dubna. Jedním z iniciátorů akce byla i Kancelář transferu technologií Jihočeské univerzity. Podle organizátorů se akce povedla a nešlo tak určitě o poslední ročník.