Aktuality

5 prosince 2022

Záznam z natáčení ČT na Transfera Technology Day 

Záznam z natáčení ČT na Transfera Technology Day

Ve čtvrtek 1. 12. v pražském Lichtenštejnském paláci soutěžilo jedenáct vědeckých týmů s projekty pro komerční použití. Živý přenos přijela vysílat také Česká televize, záznam je možné přehrát na jejím webu.

2 prosince 2022

Vítězné projekty TT Day 2022 

Vítězné projekty TT Day 2022

Ve čtvrtek 1. prosince se v Lichtenštejnském paláci v Praze uskutečnil 3. ročník soutěže technologií TT Day. Které projekty nakonec bodovaly?

21 listopadu 2022

Transfera Technology Day: 11 finálových technologií 

1. prosince přivítáme v Lichtenštejnském paláci v Praze finálové technologie z českých vysokých škol a výzkumných ústavů, které budou v rámci TTDay 2022 soutěžit o titul nejlepší technologie a s tím i o přízeň investorů. Jaké technologie jsou ve hře?

16 listopadu 2022

Program 9. národní konference transferu 

Hlavní společenská událost letošního roku na poli transferu technologií – v pořadí 9. národní konference transferu technologií a znalostí – se blíží a jako pořadatelé nyní již můžeme nabídnout přesnější program. Rádi vás přivítáme v Praze v Lichtenštejnském paláci ve dnech 1. a 2. prosince.

15 listopadu 2022

Financování start-upu: další seminář ze série INVENTHEI 

Další workshop ze série evropského projektu INVENTHEI (EIT – HEI Initiative) se k tématu start-upů uskuteční na Univerzitě Pardubice ve středu 23. listopadu.