Aktuality

8 června 2021

Brožura o transferu technologií v ČR on-line 

Stručná brožura Transfer technologií a znalostí v České republice, která byla představena a pokřtěna na 8. národní konferenci transferu v Českých Budějovicích, je členům spolku k dispozici nejen v tištěné podobě, o které si mohou napsat na kancelar@transfera.cz, ale také v té elektronické.

Brožura Transfer technologií a znalostí v ČR ke stažení

 

 

31 května 2021

8.NKT - Odborníci budou řešit, jak více zviditelnit význam transferu znalostí 

V termínu 3. a 4. června 2021 se v Českých Budějovicích uskuteční 8. národní konference transferu, kterou tentokrát pořádá spolek Transfera.cz ve spolupráci s Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích, Biologickým centrem AV ČR a JAIP.

4 května 2021

V červnu proběhnou dvě transferové konference 

Letos v červnu proběhnou dvě transferové konference, které se zaměří na problematiku spin-off.

3 května 2021

Mezinárodní konference transferu znalostí a technologií 

<p>Biologické centrum AV ČR, v. v. i. ve spolupráci s JAIP o.p.s. pořádá dne 3. června 2021 v kongresovém hotelu Clarion v Českých Budějovicích mezinárodní konferenci transferu znalostí a technologií na téma Akademické spin-off společnosti v době (post)covidové. V závislosti na epidemiologické situaci proběhne konference v hybridní prezenční formě nebo online. Konferencí Vás bude provázet moderátor Aleš Vlk a v panelových diskuzích se bude diskutovat o významu spinoff společností v rámci národních strategií, o vzniku spin-off společností na akademické půdě a zahraničních zkušenostech...