Aktuality

2 března 2021

STARTUJE NOVÝ PORTÁL TRANSFERU AKADEMIE VĚD, PŘINÁŠÍ I DATABÁZI TECHNOLOGIÍ A PŘÍSTROJŮ 

Výsledky výzkumů přehledně na jednom místě a také pomoc s jejich přenosem do praxe. To nabízí nový Portál transferu. Celoakademický web se chce stát komplexní komunikační platformou pro podporu a rozvoj tranferu znalostí a technologií. Jednoduše řečeno ukázat, co se děje (nejen) v oblasti transferu v Akademii věd. Portál představilo Centrum transferu technologií AV ČR.

22 února 2021

Finalisté Transfera Technology Day 2020 převzali diplomy 

Minulý týden si dodatečně převzali finalisté Transfera Technology Day 2020 diplomy a další ceny za účast v prosincovém finále, při kterém hodnotili zástupci businessové komunity a investorů komerční potenciál výzkumných projektů z českých vysokých škol a ostatních výzkumných organizací. Všem vítězům a finalistům ještě jednou gratulujeme a děkujeme za účast.

21 února 2021

Hradecké ekonomické dny 

Součástí Hradeckých ekonomických dní, které proběhnou 25. a 26. března, bude mimo programu týkajícího se krizového řízení i několik workshopů. Jeden z nich se bude zabývat také problematikou transferu. Více informací o akci naleznete zde.

12 února 2021

Průzkum ASTP 

ASTP zahájilo každoroční evropský průzkum aktivit a výstupů v oblasti transferu znalostí.

8 února 2021

Česko-japonské inovační dny 

Ve dnech 24.–25. února uspořádá agentura CzechInvest a JETRO Praha unikátní online akci se zaměřením na to nejlepší, co Česká republika nabízí v oblasti inovací.