Aktuality

19 březen 2018

Zveme na Jihočeský den vědy  

Jihočeský den vědy je první ročník jedinečné akce, která přináší laické i odborné veřejnosti novinky a zajímavosti týkající se vědy, výzkumu a inovací v Jihočeském regionu. Uskuteční se 18. 4. 2018 v pavilonu T1 a T2 na Výstavišti v Českých Budějovicích.

16 březen 2018

Seminář na téma Proof of Concept přilákal patnáct posluchačů 

Už druhý z trojice pilotních odborných kurzů pod hlavičkou Transfery se konal ve středu 14. března v Praze. Seminář byl tentokrát zaměřený na způsoby řízení Proof of Concept projektů jako součásti transferu technologií.

14 březen 2018

Setkání se zástupci hospodářských komor ve Freyungu  

V úterý 13. března se uskutečnilo setkání se zástupci hospodářských komor – Jihočeská hospodářská komora a Industriehandelskammer Passau spolu se zástupci kanceláří transferu technologií Jihočeské univerzity a Univerzity Passau.

12 březen 2018

Speciální nabídka kurzu Management of Science and Innovation  

V rámci celoživotního vzdělávání připravilo CPPT v letním semestru 2018 speciální nabídku: možnost absolvovat 4 klíčové moduly jednosemestrálního kurzu Management of Science and Innovation za zvýhodněné ceny.

8 březen 2018

Spuštěna registrace na 6. národní konferenci TT 

Další, v pořadí 6. národní konference transferu technologií se uskuteční 16. – 18. 5. 2018 v Plzni. Akci pořádá spolek Transfera.cz se Západočeskou univerzitou v Plzni. Transferová konference je zatím největší připravovanou aktivitou pod hlavičkou spolku pro letošní rok.