Transfera.CZ

je jednotná funkční platforma hájící zájmy transferové komunity v ČR s cílem pracovat na posílení činností v oblasti transferu technologií a jejich rozvoji.

stanovy nabídka technologií

Aktuality

23 října 2021

POROTCI TRANSFERA TECHNOLOGY DAY 2021 VYBRALI NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍCH

V rámci 2. ročníku národní soutěže Transfera Technology Day letos zvítězily tablety na čištění kontaminovaných vod. Druhé místo získala mikroemulze na čištění historických materiálů a bronzovou pozici obsadil projekt na stanovování přítomnosti bakterií v plodové vodě.   

Porota složená ze zástupců byznys komunity, investorů a organizátorů hodnotila komerční potenciál výzkumných projektů z českých vysokých škol a ostatních výzkumných organizací. Letos také poprvé udělila Cenu sympatie. Získaly jí speciální vložky do rybářských kádí.

17 října 2021

Finále Transfera Technology Day 2021 budete moci sledovat i on-line

Finále letošního ročníku Transfera Technology Day, které se uskuteční 21. října bude možné sledovat on-line na odkazu níže.

22 září 2021

Věda posouvá hranice a celou společnost dopředu," říká Monika Vondráková v podcastu Brain We Are

Jaké je poslání a jaké jsou hodnoty Nadačního fondu Neuron? Proč vznikl a jak se mu daří naplňovat jeho cíle - podporovat českou vědu a propojovat ji s byznysem? Kdo má být české společnosti vzorem a kdo patří mezi lídry naší země? Poslechněte si podcast o vědě, byznysu a moderním mecenášství. 

Celý podcast si můžete poslechnout zde.

20 září 2021

Program říjnové Transfera Technology Day

<p><strong>Harmonogram Transfera Technology Day 2021</strong></p> <p>   19. 9. – ukončení sběru posudků</p> <p>   20. 9. – zveřejnění finalistů</p> <p>   27. 9. ve 14.00 hod – WS/pitch upp meeting pod vedením B. Šumové – k přípravě prezentací pro           soutěžní den v přímém přenosu</p> <p>   21. 10. – soutěžní den, 9-15 hod., Praha – Národní technická knihovna, fyzicky i on-line. Moderuje </p> <p>   Aleš Vlk</p> <p><strong>Harmonogram soutěžního dne 21. 10. - finalisté</strong></p> <ul> <li>9:00 – 9:15 – úvodní slovo</li> <li>9:15 – 10:15 – představení a...