Transfera.CZ

je jednotná funkční platforma hájící zájmy transferové komunity v ČR s cílem pracovat na posílení činností v oblasti transferu technologií a jejich rozvoji.

stanovy nabídka technologií

Aktuality

4 května 2021

V červnu proběhnou dvě transferové konference

Letos v červnu proběhnou dvě transferové konference, které se zaměří na problematiku spin-off.

4 května 2021

8. Národní konference transferu v Českých Budějovicích

8. Národní konference transferu se letos koná v návaznosti na Mezinárodní konferenci transferu znalostí a technologií, kterou organizuje Biologické centrum AV ČR. Obě konference jsou zaměřeny na problematiku Spin-off, konají se ve stejných prostorách a časově na sebe navazují.

3 května 2021

Mezinárodní konference transferu znalostí a technologií

<p>Biologické centrum AV ČR, v. v. i. ve spolupráci s JAIP o.p.s. pořádá dne 3. června 2021 v kongresovém hotelu Clarion v Českých Budějovicích mezinárodní konferenci transferu znalostí a technologií na téma Akademické spin-off společnosti v době (post)covidové. V závislosti na epidemiologické situaci proběhne konference v hybridní prezenční formě nebo online. Konferencí Vás bude provázet moderátor Aleš Vlk a v panelových diskuzích se bude diskutovat o významu spinoff společností v rámci národních strategií, o vzniku spin-off společností na akademické půdě a zahraničních zkušenostech...