Transfera.CZ

je jednotná funkční platforma hájící zájmy transferové komunity v ČR s cílem pracovat na posílení činností v oblasti transferu technologií a jejich rozvoji.

stanovy nabídka technologií

Aktuality

29 dubna 2022

Náměstek ministra zahraničních věcí diskutoval o tématu transferu inovací do praxe

Dne 22.04.2022 se na Jihočeském vědeckotechnickém parku uskutečnil Kulatý stůl se zástupci Ministerstva zahraničních věcí. Ministerstvo zahraničních věcí zastupoval náměstek ministra Mgr. Jiří Kozák a ředitel odboru ekonomické diplomacie PhDr. Marek Svoboda.

29 dubna 2022

Informace o tématech, které zazněly na setkání s náměstkyní Wildovou

Místopředsedkyně spolku Transfera.cz RNDr. et Mgr. Růžena Štemberková, Ph.D., MPA s Ing. Veronikou Trajerovou představily transferovou komunitu Transfera.cz  a její činnosti paní náměstkyni pro řízení sekce vysokého školství, vědy a výzkumu prof. PaedDr. Radce Wildové, CSc.

28 dubna 2022

Pozvánka na konferenci Ústav Heyrovského se otevírá

Všichni transferáři jsou vítání na konferenci "Ústav Heyrovského se otevírá", která se uskuteční 4. května 2022 od 10:00 do 13:00 hod. v Ústavu fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR v Praze. Konference je součástí cyklu akcí Fyzikální chemie pro 21. století – od polarografie k nanotechnologiím, které Heyrovského ústav pořádá. 

28 dubna 2022

Registrujte se na akci SPIN OFF: příběh úspěchu

Spousta lidí má skvělé nápady, které jenom není schopna sama uskutečnit. Třeba i vám se v hlavě rýsuje nápad a byla by škoda nechat si ho pro sebe jenom proto, že byste ho sami zrealizovat nezvládli. A přesně v tom vám může pomoci akce Centra transferu technologií „SPIN OFF: příběh úspěchu“, která se uskuteční 10. 5. 2022 od 9:30 v rektorském salonku UA178.