Transfera.CZ

je jednotná funkční platforma hájící zájmy transferové komunity v ČR s cílem pracovat na posílení činností v oblasti transferu technologií a jejich rozvoji.

stanovy nabídka technologií

Aktuality

26 září 2022

Přeshraniční technologický transfer v Evropském regionu Dunaj-Vltava

Spolek Transfera je partnerem konference v režii Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, která v hybridním formátu nabídne příspěvky a diskuze k tématu přeshraniční inovační sítě a transferu technologií v regionu Dunaj-Vltava.

23 září 2022

Do soutěže TTDay jde 28 technologií

V databázi spolku Transfera.cz bylo přihlášeno celkem 28 technologií v pokročilejší či konečné fázi Proof of Concept. Porota nyní bude technologie hodnotit – do finále TTDay postoupí 10 technologií.

15 září 2022

Transfera Technology Day 2022

Jedinečná akce, pomocí níž se daří propojovat českou vědu a zdroje technologií s byznysovou komunitou. TTDay se uskuteční ve čtvrtek 1. prosince od 10 do 18 hodin. Na TTDay pak plynule naváže 9. národní konference transferu technologií 1.–2. prosince. Obou akcí se plánuje zúčastnit ministryně pro vědu výzkum a inovace ČR Helena Langšádlová.

6 září 2022

Sběr projektů do Transfera Technology Day

Blíží se termín ukončení sběru technologií pro TT Day. Prostřednictvím databáze technologií spolku mohou členové přihlašovat technologie, které jsou v pokročilejší či konečné fázi Proof of Concept a směřují k uplatnění v praxi. Přihlášky budou ukončeny 9. 9. 2022.