Archiv akcí

2 června 2020

8. národní konference transferu technologií

Srdečně zveme všechny zájemce na 8. Národní konferenci transferu s podtitulem "Cesta od inovativní myšlenky k uplatnění v praxi očima odborníků z celého světa". Konference se uskuteční 2. - 4. 6. 2020 v Brně, hlavní program proběhne 3. - 4. 6. v hotelu Atlantis u Brněnské přehrady.


První konferenční den je věnován transferu technologií a znalostí v českém prostředí. Příspěvky jednotlivých řečníků nabídnou unikátní pohled na transfer nejen ze strany veřejných institucí ale i technologicky vyspělých firem, kde je efektivní aplikace nejnovějších poznatků alfou a omegou dalšího přežití v konkurenčním prostředí. Druhý konferenční den nabídne pohled na transfer v globálním měřítku. Těšit se můžete na příspěvky řečníků z různých kontinentů, s bohatými zkušenostmi s transferem v rozdílných prostředích. Program obou dnů je obohacen o diskuzní panely, prezentace jednotlivých transferových center sdružených v rámci spolku Transfera.cz, networkingová setkání a velmi zajímavý společenský program.


Program budeme dále upřesňovat, proto doporučuji sledovat web https://nkt2020.cz/. Na těchto webových stránkách se můžete již nyní na konferenci registrovat a naleznete zde také další informace k organizaci, dopravě, ubytování i tipy na aktivity v Brně.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na organizační tým prostřednictvím emailu konference@cdv.cz.

Pozvánka