Aktuality

16 května 2024

Výzva pro TT Day 2024: přihlašujte své projekty

Národní akce Transfera Technology Day již popáté propojí českou vědu s byznysovou komunitou. Akce se letos uskuteční na půdě Akademie Věd ČR v pondělí 02. 12. 2024 v budově na Národní 3.


Nominujte svůj projekt do Transfera Technology Day a ověřte si, jak obstojíte v národní konkurenci. Získejte profesionální zpětnou vazbu a zhodnocení komerčního potenciálu vašich vědeckovýzkumných projektů od agentury CzechInvest, společnosti I&I Prague, Nadace Neuron, Technologické agentury ČR, spolku Transfera.cz a dalších.

Své projekty přihlašujte prostřednictvím databáze Transfera.cz.

Vybrané projekty a technologie postoupí do národního finále, kde předstoupí před odbornou porotu a představí své technologie potenciálním investorům. Projekty do TT Day 2024 můžete přihlašovat do 15. 09. 2024.

Využijte jedinečné příležitosti připravit si profesionální prezentaci svého projektu a získejte hodnotné kontakty ze světa businessu.

 

Sběr přihlášek:                 16. 05. 2024 – 15. 09. 2024

Finále TTD 2024               02. 12. 2024

Průběh akce:                    prezenčně s online streamem

Jazyk prezentace:            možno prezentovat v českém i anglickém jazyce

Přihlášení projektů:         Databáze Transfera.cz                 

Kontakt pro dotazy:        Petr Suchomel

 

Potřebujete pomoct s přípravou přihlášky? Obraťte se na svého transferového specialistu, který je zodpovědný za produktové listy vaší organizace v databázi Transfera.cz. 

Těšíme se na vaše projekty!