Aktuality

16 října 2020

Frank Bold Advokáti zvou na seminář o ochraně duševního vlastnictví

Na právní prostředky ochrany před zásahem do práv duševního vlastnictví se zaměří online seminář Českého svazu vynálezců a zlepšovatelů, na kterém vystoupí Frank Bold Advokáti Lucie Smolka a Martin Kornel. Akce proběhne ve středu 21.října 2020 od 10 hodin.

Odborníci promluví o soukromoprávní a veřejnoprávní ochraně práv duševního vlastnictví, mimosoudní možnosti uplatnění ochrany, působnosti policie ČR a celních úřadů, trestněprávní ochraně, uplatnění práv duševního vlastnictví soudní cestou i ochraně proti nekalé soutěži.

Pro účast na semináři “Právní prostředky ochrany před zásahem do práv duševního vlastnictví před soudem a v trestním řízení v praxi” je nutná registrace vyplněním přiložené přihlášky. Tu následně zašlete e-mailem na adresu tajemnik@csvz.cz. V návaznosti na registraci získáte přístupové údaje k semináři. Samostatný odkaz pro připojení přijde e-mailem před začátkem semináře. Podrobnosti naleznete také v pozvánce Českého svazu vynálezců a zlepšovatelů.

Standartní cena pro účastníka semináře je 1 250 Kč. Pokud je zájemce individuální člen Českého svazu vynálezců a zlepšovatelů, platí pro něj zlevněná částka 950 Kč. Pokud jste kolektivním členem svazu, je cena 790 Kč.

Přihláška